default_mobilelogo

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) informujemy, iż:
1. Administratorem danych osobowych uczestników konferencji jest Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (dalej: ZUT) z siedzibą w Szczecinie 73-310 al. Piastów 17.
2. Inspektorem ochrony danych w ZUT, nadzorującym prawidłowość przetwarzania danych osobowych, jest pan Artur Kurek, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
3. Dane osobowe uczestników konferencji przetwarzane są w celu zapewnienia obsługi działań związanych z organizacją konferencji.
4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom zewnętrznym za wyjątkiem instytucji związanych z organizacją konferencji takim jak:
a) -FOCUS HOTELS S.A. z siedzibą w Bydgoszczy 85-719, ul. Fordońska 40, NIP 967-134-74-22, Focus Hotel Szczecin 70-515, ul. Małopolska 23 na potrzeby rezerwacji noclegów na czas trwania konferencji,
b) Polska Żegluga Bałtycka S.A. z siedzibą w Kołobrzegu 78-100, ul. Portowa 41, NIP 671-010-07-02, Morskie Biuro Podróży w Szczecinie 70-203, ul. Wyszyńskiego 28 na potrzeby działań związanych z obsługa rejsu promowego,
c) ZAPOL Sobczyk Sp.j. al. Piastów 42 71-062 Szczecin
Ponadto nazwiska uczestników konferencji jak i nazwiska współautorów prezentacji zostaną upublicznione w materiałach konferencyjnych i programie konferencyjnym umieszonym na stronie konferencji, zgodnie z przesłanymi streszczeniami i deklaracjami.
6. Ww. dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji ww. celów oraz obowiązków archiwalnych i statystycznych Administratora, jak również dla udokumentowania działalności ZUT.
8. Wszyscy uczestnicy konferencji posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, za wyjątkiem danych zamieszonych na trwałych nośnikach (wydrukowanych w materiałach konferencyjnych).
9. W przypadku uznania, iż przetwarzanie ww. danych osobowych przez Administratora narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., każdy uczestnik konferencji ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa.